Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Exe Search Ahead

TEKSAN TRAFİK SİSTEMLERİ

Geniş Üretim Bantlarımızın Bulunduğu İmalathanelerimizde , Trafik Sistemleri Ürün ve Malzemelerini İmal Etmekte ve Siz Değerli Müşterilerimize En Yüksek Kaliteyi Sunmaktayız. Ayrıca Ürünlerin Montajı ve Bakımı, Bünyemizdeki Uzman Ekibimiz Tarafından Yapılmaktadır.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

ÜLKEMİZİN TRAFİK SORUNLARINA ÇÖZÜMLER ÜRETMEK İÇİN VARIZ

“Hazırlamakta olduğumuz projeleri, uzman kadromuz ve yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile gerçekleştirmekteyiz”

Önceliğimiz her zaman, müşterilerimizin isteği ve memnuniyeti olmuştur. Bu doğrultuda, kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin isteklerini karşılamaktayız.

Teksan Trafik Sistemleri, “Trafikte alınan çok basit bir tedbir hayat kurtarır!” fikriyle yola çıkarak kurulmuş, 24 yıllık uzman kadrosu ve deneyimiyle, daima yeniliğe açık, teknolojiyi takip ederek, olası problemlere köklü çözümler bulmayı amaçlayan bir tasarım ve üretim firmasıdır.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

GELECEĞE YÖNELİK HEDEFLERİMİZ

“Sürekli gelişmekte olan dünyamızda, teknolojik ve nüfus oranında süreklilik arz eden bir değişim söz konusudur.”

Teksan Trafik Olarak, bu değişimi yakından takip etmekte ve gelişen teknolojiyle birlikte, yaptığımız bütün işleri bu doğrultuda yürütmekteyiz. Süreli gelişim ve değişim, her zaman hedefimiz olmuş ve olmaya da devam edecektir.

Ürünlerimizin kalitesi, kullanılan malzeme ve üzerinde yapılan titiz çalışmalar ile, müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Teksan Trafik, gerek yayaların gerekse yolcu ve sürücülerin can ve mal güvenliğini sağlayabilmek,karşılaşılan problemlere, ürettikleri çözüm önerileriyle beklentileri karşılayabilmek üzere, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.

Hedefimiz, İleri teknolojiyle yüksek verimli ürünler üreterek, trafik sektöründe marka güvenirliği, en yüksek firma olmak. Artan trafik yoğunluğuna, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerimizle etkin ve kalıcı çözümler üreterek, ülkemizin trafikte güvenli bir geleceğe ulaşmasını sağlamaktır.

Teksan Trafik, işçilik, projelendirme, akıllı çözümler üretme, satış sonrası destek ve hizmeti, malzeme ve ürün kalitesiyle gelecekte en çok tercih edilen firma olma yolundaki çalışmalarına büyük bir hassasiyetle devam etmektedir.